м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Участь департаменту соціального захисту населення у «Ярмарку вакансій»

11 жовтня 2019 року в приміщенні Конгрес – Центру СумДУ відбулися яскраві інформаційні заходи – «Ярмарок вакансій», в рамках якого працювала презентаційна платформа «Формула успіху».

Ці заходи спрямовані на вирішення проблеми працевлаштування безробітних шляхом прямого контакту тих, хто пропонує роботу і тих, хто її шукає, вивчення досвіду осіб, які знайшли своє покликання.

До участі в заході залучались соціальні партнери служби зайнятості: департамент соціального захисту населення Сумської міської ради та КУ «Центр учасників бойових дій» Сумської міської ради, особлива увага приділялась учасникам АТО, які потребують додаткової підтримки, адаптації до мирного життя та соціалізації у суспільство шляхом працевлаштування.

На обліку в Сумському міському центрі зайнятості станом на 01.10.2019 перебувало 2 083 безробітних, серед яких: 82 учасника АТО (3,9%). При цьому, в базі даних нараховувалось 1 062 вакансії, їх чисельність постійно збільшується, тож в учасників АТО є реальні можливості працевлаштуватись.

На ярмарку до уваги відвідувачів було запропоновано більше 100 актуальних вакансій, як для службовців та робітників, так і для осіб без професії.

Безробітні та шукачі роботи мали змогу отримати консультації фахівців з профорієнтації, ознайомитися із діючими програмами активної підтримки безробітних; поспілкуватись з роботодавцями та ознайомитись з їх вимогами до майбутніх працівників, можливостями матеріального забезпечення та отримання соціальних гарантій.

Натхненні історії сумчан, які повірили у свої сили та створили і розвивають власний бізнес, вивчення їх досвіду та мотивації до праці надали потужний стимул для професійного зростання, тим, хто ще не визначився зі своєю подальшою професійною діяльністю.