м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Учасники АТО/ООС отримують увагу від міської влади

Міська влада не залишається осторонь сумчан, які опинилися в складних життєвих обставинах, в тому числі сімей учасників антитерористичної операції та Операції об’єднаннях сил.

Так, на 2019 рік міською програмою «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» передбачено 600 тисяч гривень для надання матеріальної допомоги за рахунок коштів міського бюджету.

Допомога надається на проведення медикаментозного лікування та оперативного втручання або за проведене лікування, придбання медикаментів, донорських компонентів, імплантатів, виробів медичного призначення та інше, для вирішення соціально-побутових питань.

Рішення про надання допомоги приймається міською комісії, яку очолює заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Альона Дмітрєвская, та до складу якої, окрім фахівців соціального захисту населення, входять представники галузі охорони здоров’я, депутати Сумської міської ради, а також учасники АТО.

Протягом року проведено 7 засідань комісії, за підсумками яких надано допомогу 38 учасникам АТО, 50 особам з числа членів сімей учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО, добровольцю та члену сім’ї добровольця.

При визначенні розміру матеріальної допомоги комісія враховує обсяг виділених із міського бюджету коштів на відповідний бюджетний рік. Максимальний розмір матеріальної допомоги склав 44,9 тис. гривень. Допомога в розмірі від 1 до 5 тис. гривень надана 39 особам; від 5 до 10 тис. гривень – 21 особі, від 10 до 20 тис. гривень отримали 8 осіб та від 20 до 40 тис. гривень – 9 осіб.

Всього за допомогою звернулися 92 особи.