м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

У Центрі учасників бойових дій відбулася зустріч із членами сімей загиблих Героїв 

У КУ «Центр учасників бойових дій» відбулася зустріч представників департаменту соціального захисту населення та міських посадовців із членами сімей Героїв, які загинули на сході України.

Участь у заході взяли керівники департаменту соціального захисту населення Світлана Маринченко та Алла Котляр, директор КУ «Центр учасників бойових дій» Олександр Мордванюк, а також заступник міського голови Віра Мотречко, яка опікується питаннями соціального захисту населення, і міський голова Олександр Лисенко.

Під час зібрання учасники обговорили пропозиції щодо організації та проведення заходу до Дня пам’яті захисників України; питання, пов’язані з організацією поїздки до с. Лишні Тернопільської області  для вшанування пам’яті загиблих захисників України; а також щодо плати за комунальні послуги та інші.

Також зосередили увагу на проблемних моментах у сфері житлово-комунального господарства.

Окрім того, члени сімей загиблих висловили свої побажання щодо створення Алеї Героїв у центральній частині Сум. Міський голова Олександр Лисенко повідомив, що це важлива ініціатива, тому доручить архітекторам надати свої пропозиції щодо можливих місць розташування цього об’єкту.

Усі проблемні питання, які були озвучені під час зустрічі, зафіксовані відповідними структурними підрозділами міської ради для якнайшвидшого вирішення.