м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

У територіальному підрозділі ЦНАП у селі Піщаному проведено прийом громадян із питань соціального захисту

Адмінпослуги соціального характеру – одні з тих, що мають найбільший попит серед мешканців громади. Раніше за цими послугами людям доводилося звертатися безпосередньо до департаменту соцзахисту населення або його віддалених робочих місць, що розташовані в різних районах міста Суми. Відтепер потрібні послуги можна отримати у територіальному підрозділі управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми», що розташований у селі Піщаному.

Сьогодні провідним спеціалістом відділу прийняття рішень управління надання державної соціальної допомоги департаменту Іриною Новокшановою проведено прийом мешканців Піщанського старостинського округу на базі територіального відділення ЦНАП. Консультації з питань призначення житлової субсидії на опалювальний період 2021-2022 років надані чотирьом громадянам.

У подальшому для забезпечення комфортності обслуговування заявників сільських територій, їх інформування, консультування, а також прийом документів фахівцями департаменту буде здійснюватися згідно з графіком, який розміщуватиметься на нашому сайті та на сторінці департаменту у соціальній мережі Фейсбук.