м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

У Сумах працювала «Школа батьків»

Батьки, які мають дітей з інвалідністю та опинились у складних життєвих обставинах, потребують особливої і уваги та підтримки. Саме для таких сімей 24 червня в приміщенні територіального центру «Берегиня» було проведено підсумкове заняття «Школи батьків», метою якого є підтримка та мотивація до активної життєвої позиції батьків дітей з інвалідністю.

Питання правового захисту сімей, що опікуються особами з інвалідністю, висвітлила заступник директора Сумського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Петрівна Шестерніна. Вона окреслила ряд питань, із якими найчастіше звертаються батьки чи опікуни осіб з інвалідністю. У разі виникнення правових питань чи ситуацій, які неможливо вирішити без юридичної підтримки чи поради, запросила звертатися до спеціалістів центру, і вони нададуть кваліфіковану юридичну допомогу.

Друга частина заходу була присвячена психологічній підтримці батьків чи опікунів осіб з інвалідністю. Практичні психологи територіального центру Наталія Кондратенко та Галина Скора провели тренінг «Підсилення внутрішніх ресурсів», який дасть змогу мотивувати батьків до активного життя, реалізувати їх внутрішні можливості та допоможе подолати емоційну кризу. Також провели практичне заняття, що було направлено на отримання інформації щодо виховання, соціалізації та розкриття внутрішніх резервів майбутніх членів суспільства.