м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Цього тижня проведені засідання міських комісій

Питання соціального забезпечення мешканців Сумської міської ОТГ розглядалися міськими комісіями на цьому тижні.

Так, враховуючи заходи безпеки, пов’язані з загальнонаціональним карантином, в режимі відеозв’язку комісією з питань надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, розглянуто 19 заяв захисників України та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) захисників України. Як результат, прийнято рішення надати матеріальну допомогу:

– на проведення дороговартісного лікування –  8 захисникам України та 5 членам сімей захисників України;

– на лікування та вирішення соціально-побутових питань – 4 сім’ям загиблих захисників України.

Для виплати відповідної матеріальної допомоги, яку заявники отримають уже в червні поточного року, з бюджету міської об’єднаної територіальної громади виділено 174 094 гривень.

Іншою комісією – з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика, розглянуто матеріали по 33 справах.

Прийняті рішення:

– надати згоду на призначення житлової субсидії 31 домогосподарству внутрішньо переміщених осіб;

– включити до ЄДАРП, інформацію про фактичне місце проживання двох пільговиків (що в свою чергу дасть можливість отримувати пільги за фактичним місцем проживання, а не за зареєстрованим);

– на термін дії карантину зупинений розгляд 22 подань із питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій.