м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Центр учасників бойових дій звітує про роботу за липень

На обліку в Центрі перебуває 2 278 осіб із числа захисників України та членів їх сімей. Протягом липня: зареєстровано 50 осіб, надано 547 послуг 300 особам (відділенням соціальної адаптації – 263 послуги 182 особам; медичним відділенням – 268 послуг 107 особам; ЦНАП – 9 послуг 9 особам; 7 транспортних послуг за 2-ма зверненнями); консультацій за телефоном надано 64 особам (з юридичних питань, санаторно-курортного оздоровлення дітей та учасників бойових дій, надання пільг, медичних послуг, отримання земельних ділянок тощо); підготовлено та розміщено 19 інформаційних матеріалів з різних питань, які стосуються роботи Центру чи можуть зацікавити учасників бойових дій та членів їх сімей.

Із нагоди Дня архітектури України працівники Центру підготували відеопрезентацію «11 неймовірних шедеврів архітектури України, які варто побачити», а також відеопривітання до Дня родини «Міцна родина – міцна держава», які рзміщені на веб-ресурсах установи. 

Піклуючись про здоров’я своїх відвідувачів, на базі Центру працівникам та отримувачам послуг установи провели щеплення проти COVID-19.

10 липня на Театральній площі відбулось «Свято Морозива», з нагоди якого дітям учасників бойових дій вручили солодкі подарунки. Свято пройшло весело і змістовно, чому в значній мірі сприяли різноманітна програма, цікаві конкурси, ігри. А ті діти учасників бойових дій, які не змогли взяти участь у святі, змогли отримати подарунки в установі. 11 липня всіх дітей, які брали участь у святі до Дня родини, що відбувалось поруч з МЦ «Романтика», також пригостили смачним морозивом.

На сьогодні серед усіх методів лікування, реабілітації та оздоровлення найбільш успішно з задачами по відновленню здоров’я людини справляється саме фізіотерапія. Тому фахівцем з фізичної реабілітації проведена інформаційна година «Фізіотерапія – цілюща та оздоровча сила природи».

Розуміючи важливість профорієнтаційної роботи, до Всесвітнього дня навичок молоді було підготовлено та роздано інформаційні буклети «Робота майбутнього: які професії будуть популярними серед української молоді», адже дуже важливо не боятися змін, а особливо боротися зі страхом, що ваша професія може зникнути. Поки ви маєте бажання змінюватись, вчитись, експериментувати, ви будете затребувані.

З метою урізноманітнення заходів із соціального супроводу отримувачів соціальних послуг, надання додаткових реабілітаційних послуг із Сумським державним університетом було укладено угоду про проходження практики студентами на базі Центру. Протягом липня 8 студентів під наглядом фахівців надавали послуги з фізичної реабілітації.

На базі ветеранського простору «Територія можливостей» у м. Вінниця директором Центру взято участь у робочій зустрічі. В процесі обміну досвідом між закладами було презентовано результати власних здобутків Центру, ознайомилися зі специфікою надання послуг ветеранським простором.

Із метою залучення благодійної допомоги Центром проведено робочу зустріч з благодійним фондом «Технологія», результатом якої є поновлення книжкового фонду Центру 200 примірниками дитячих книжок «Загадкова Світобудова. Вчений дітям: просто складне».

Турбуючись про найбільш незахищені категорії своїх підопічних, у рамках місячника з благоустрою, навели лад біля приміщення «Будинку ветеранів», покосивши траву.

Ну, і як би не сумно було про це говорити, але забувати ми не маємо права. Тому, пам’ятаючи загиблих захисників України, в липні було проведено заходи по вшануванню захисників Олександра Ткаченка, Максима Савченка, Віталія Сапєгіна, Віталія Маслянка, Володимира Перекрестова, Сергія Настасенка.

З нагоди Дня родини організували в липні й нагородження матерів загиблих захисників.

А 20 липня на базі Центру відбулася зустріч із сім’ями загиблих захисників України, яка була організована для відвертого діалогу влади з сім’ями загиблих, щоб вислухати їх проблеми, надати їм консультації і поради.

У підсумку, протягом липня комунальна установа «Центр учасників бойових дій» Сумської міської ради працювала в плановому режимі, виконуючі всі поставлені задачі. Вирішувалися питання учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції, Революції Гідності, добровольців, волонтерів та членів їх сімей.