м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Центр учасників бойових дій надає соціальні послуги захисникам!

Однією з форм підтримки захисників України та членів їх сімей є надання соціальних послуг, що здійснюється комунальною установою «Центр учасників бойових дій» Сумської міської ради.

Отримувачами послуг Центру УБД є: добровольці Сил територіальної оборони, члени їх сімей, волонтери та члени їх сімей, а також члени сімей загиблих/померлих/зниклих без вісті захисників України з числа осіб, місце проживання яких зареєстровано у межах Сумської міської територіальної громади та які перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, в межах громади, осіб, без реєстрації місця проживання в громаді, але, які працюють на підприємствах, в установах чи організаціях різної форми власності і сплачують податок з доходів фізичних осіб до бюджету громади.

Щодня з 8 до 17 години в Центрі надають кваліфіковану допомогу юрисконсульт, психолог, соціальний працівник, а також фахівці з фізичної реабілітації, які за рекомендацією лікаря надають реабілітаційні послуги.

За отриманням консультації щодо роботи Центру можна звернутися за телефоном 050 107 94 53 або безпосередньо до установи, що знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165/71.