м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Територіальний центр «Берегиня» визначив переможців конкурсу «Розкажи про свою маму»

Як ми анонсували, серед заходів, приурочених Дню матері, територіальним центром «Берегиня» проведено он-лайн конкурс «Розкажи про свою маму». Прийом заявок закінчився 14 травня і, наразі, директор територіального центру Інна Галіченко розповідає про його підсумки.

«Конкурс проводився комунальною установою «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» до Дня матері за номінаціями: «Розкажи про свою маму», фото – конкурс «Моя мама найкраща» та «Авторський вірш про маму».

Мета конкурсу – віддавати належне материнській праці. Також висловити подяку за те, що мама подарувала життя і виховала.

За результатами проведеного онлайн-конкурсу було визначено переможців. Тематика конкурсу була досить актуальною та вкотре довела, що мати – найголовніша людина для кожного з нас, адже до конкурсу активно долучились і діти, і дорослі: наймолодшому учаснику лише 5 років, а найстаршому – 71 рік.

Підбиваючи підсумки в номінації фото, журі не змогло остаточно визначитись поміж двома роботами, тому переможців двоє. Серед них – Олексій Якущенко, який розповів, що мама для нього – друг і перший порадник, а ще підтримка у всіх справах: фотографування чи співи, чи виступи в жанрі живої скульптури. Перемогу в конкурсі Олексію допомогла здобути остання з його робіт – колаж із фотографій рідної неньки та приготовлених нею страв. Перше місце Олексій розділив із Олександром Ковальовим.

Найкращу «Розповідь про маму», на думку журі, написав Євген Бабич, а «Авторський вірш про маму» – Людмила Мисловська. «Усе найдорожче, найсвітліше у моєму житті пов’язане з мамою. Матуся завжди поруч. Від неї я почув перші ніжні, лагідні слова, колискові пісні, разом зробили перші кроки», – так почав свою розповідь про маму переможець конкурсу Бабич Євген.

Конкурс ще раз підтвердив, що мама – найдорожча людина в світі, і скільки б не було людині років, вона хоче говорити про матір, писати вірші та співати пісні.