м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Суми вшанували сьомі роковини загибелі Олександра Аніщенка

Цього дня, 7 років тому, поклав своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни Герой України, Почесний громадянин міста Суми Олександр Аніщенко.

5 травня 2014 р. поблизу м. Слов’янськ Донецької області під час виконання бойового завдання група військовослужбовців Центру спеціальних операцій «А» СБУ була атакована групою бойовиків, яка першою відкрила вогонь із автоматичної та бронебійної зброї на ураження.

Цей бій став для полковника, заступника начальника підрозділу спеціального призначення «Альфа» Олександра Григоровича Аніщенка останнім. Він загинув, рятуючи своїх поранених товаришів. Олександру Аніщенку було 44 роки. Сміливий, чесний і життєрадісний, відмінний спортсмен, воротар футбольної команди, він був одним із кращих снайперів України.

Вшaнувaння пaм’ятi тих, хто вiддaв життя зa Україну, – нaш святий oбoв’язoк. Олександр Аніщенко був спрaвжнім пaтрioтом, який боровся за суверенітет та цілісність держави і віддав своє життя за мир та спокій на рідній землі. Ми пам’ятаємо і низько схиляємо голови перед пам’яттю Героя України, який поклав своє життя задля миру та спокою в Україні.

Віддати данину пам’яті мужнього воїна сьогодні до його могили прийшли батьки та рідні, друзі та побратими, представники департаменту соціального захисту населення, керівництво КУ «Центр учасників бойових дій». Учасники заходу вшанували пам’ять Олександра Аніщенка хвилиною мовчання і поклали квіти до його пам’ятника.