м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Субсидії з травня 2021 року – за новим зверненням: АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ СКАСОВАНО

Відповідно до прийнятих Кабінетом Міністрів України 14.04.2021 змін до Порядку призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21.10.1995 р. №848, з травня 2021 року всі без виключення отримувачі субсидії повинні подати нові заяви та декларації, ОНОВЛЕНІ бланки яких розміщені за посиланням: (http://surl.li/tqog). Документи, надані на бланках старої форми, розглянуті не будуть.

Департамент наголошує, що в умовах карантину прийом документів забезпечується максимально за допомогою пошти, електронного зв’язку та електронних сервісів. Документи можна подати наступним шляхом:

  • направити поштою на адресу: вул. Харківська, 35, м. Суми, 40035;
  • залишити в скриньках, що розташовані: в фойє департаменту (вул. Харківська, 35) та в територіальному підрозділі ЦНАП (вул. Р.Атаманюка, 49а);
  • в електронній формі через офіційний веб-портал Міністерства соціальної політики з накладенням електронного цифрового або електронного підпису (звертаємо увагу, що на сьогодні електронний сервіс не працює в зв’язку з оновленням відповідно до змін);
  • громадяни, які не мають змоги скористатися зазначеними сервісами, можуть подати документи особисто, попередньо записавшись на прийом за телефонами: багатоканальний номер телефону – 788-888; додаткові номери для попереднього запису: 787-122, 787-123, мобільні: 050-407-81-99, 050-407-80-02; звернувшись до спеціаліста, який чергує на 1-му поверсі адмінбудівлі департаменту, або:
  • в управлінні «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Сумської міської ради (вул. Горького, 21);
  • мешканцям приєднаних Великочернеччинського, Битицького та Стецьківського старостинських округів – за місцем проживання згідно графіків (http://surl.li/tqod).

У фойє адмінбудівлі департаменту та в секторі очікування Громадської приймальні департаменту організовані додаткові місця для відвідувачів, які бажають заповнити бланки заяви та декларації.

Варто зазначити, що за наданими в травні-вересні 2021 року документами право на призначення субсидії буде визначено з травня 2021 року. Тому не слід поспішати з оформленням документів саме в травні задля уникнення одночасного скупчення заявників, однак і зволікати та відтерміновувати надання документів до кінця неопалювального періоду також не варто, щоб мати час на виправлення будь-яких невідповідностей, доопрацювання документів тощо.

Першочергово рекомендуємо звернутися сім’ям пенсіонерів, сім’ям із дітьми та з особами з інвалідністю, родинам з невисокими доходами, та отримувачам субсидії, які користувалися нею в попередньому неопалювальному періоді.

Прийом здійснюється з суворим дотриманням карантинних заходів та винятково за попереднім записом.

Перед заповненням документів рекомендуємо ознайомитися з основними змінами та з іншими умовами призначення субсидії (http://surl.li/trbi).