м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Субсидія чи пільга в опалювальний сезон

Громадяни, які користуються пільгою, мають можливість самостійно вирішити: користуватися в опалювальний сезон пільгою або субсидією.

Якщо на неопалювальний період із травня по вересень отримувач субсидії виявив бажання отримувати пільги, субсидія була припинена за його заявою.

Тож, якщо в опалювальний сезон з жовтня місяця, на думку сім’ї, доцільніше користуватися житловою субсидією, то уповноваженому представнику домогосподарства необхідно звернутись із заявою про призначення житлової субсидії та декларацією про доходи і витрати до департаменту (адже її надання припинено!), оскільки одночасно пільги та житлові субсидії не призначаються.

Для визначення права на призначення житлової субсидії замість пільг на опалювальний період мешканцям територіальної громади слід звернутися протягом жовтня 2021 року і при наявності підстав, субсидію буде призначено з початку місяця.

Прийом документів у департаменті для оформлення субсидій здійснюється дистанційно через:

  • скриньки для прийому документів, які знаходиться у фойє адміністративної будівлі департаменту за адресою: вул. Харківська, буд. 35;
  • поштові відправлення на адресу: 40035, м. Суми, вул. Харківська, 35;
  • послугу «електронний сервіс» на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики за посиланням https://subsidii.mlsp.gov.ua/.

Громадяни, які бажають особисто надати документи або не мають змоги користуватися електронними сервісами, можуть попередньо записатися на прийом за телефонами – 788-888 та за телефонами: 787-122, 787-123, 050-407-81-99.

При зверненні до департаменту просимо дотримуватися маскового режиму!