м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Субсидія чи пільга в неопалювальний сезон: громадяни мають право обирати

Громадяни, які користуються субсидією, мають право обирати: користуватися в неопалювальний сезон субсидією або пільгою на оплату житлово-комунальних послуг.

Наведемо приклади. Якщо родина має право на субсидію, однак її розмір в неопалювальний період невеликий і доцільніше сплачувати за комунальні послуги з урахуванням пільги, то необхідно до департаменту подати заяву про припинення надання субсидії у зв’язку з бажанням отримувати пільги.

Переходити на пільгу можна з 1 травня 2022 року, попередньо написавши заяву на припинення субсидії.

У наведених нижче інфографіках роз’яснено коли краще користуватися пільгою

 

та коли житловою субсидією

 

Заяву про припинення житлової субсидії та виявленням бажання отримувати пільги на оплату житлово-комунальних послуг можна направити шляхом поштового відправлення на адресу департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради (40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35) або залишити в спеціальній скриньці в приміщенні департаменту (зразок заяви – https://dszn.smr.gov.ua/zrazki-zayavi-ta-deklaratsiyi-dlya-zhitlovoyi-subsidiyi/ ).

Звертаємо увагу, що з початку опалювального сезону 2022-2023 років заявник може знову звернутись із заявою про призначення житлової субсидії та декларацією про доходи і майновий стан і отримувати житлову субсидію.

Телефони для консультацій: 788 – 888 (багатоканальний), 050-407-81-99, 050-407-80-02