м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Студентам з багатодітних сімей надається матеріальна підтримка

Незважаючи на складні часи та виклики, з якими зіткнулася наша країна, дітям з багатодітних сімей Сумської міської територіальної громади, які в  2022 році вступили до закладів вищої освіти, як і вже декілька років поспіль, виплачується матеріальна допомога в розмірі прожиткового мінімуму для осіб відповідної вікової категорії. Минулого року таку допомогу отримали 42 особи, на що з бюджету було спрямовано 97,3 тис. грн. Наголошуємо, що такі виплати проводяться тільки зареєстрованим мешканцям нашої громади.

Для одержання матеріальної допомоги повнолітній особі або законному представнику неповнолітньої дитини, що виховується в багатодітній сім’ї, необхідно до 1 грудня 2022 року звернутися до департаменту (м. Суми, вул. Харківська, буд. 35, каб. 214) з відповідною заявою. До заяви додаються:

  • копії паспорта повнолітньої особи або дитини та її законного представника
  • довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків повнолітньої особи або дитини та її законного представника (крім осіб, які мають відмітку у паспорті про відмову від прийняття такого номера, або осіб, які мають інформацію про такий номер у паспорті в формі ID-картки)
  • копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, довідка навчального закладу, що підтверджує зарахування на навчання дитини до закладу вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб (для внутрішньо переміщених осіб)

Одночасно з копіями документів пред’являються їх оригінали.

Для отримання більш детальної інформації з питань виплати матеріальної допомоги дітям з багатодітних сімей, які в 2022 році вступили до закладів вищої освіти, можна звернутись за телефоном 787-148.