м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Список добрих справ до Великодня поповнюється

У житті кожної людини Великдень особливе свято. Свято, що приходить на початку справжньої, квітучої та теплої весни, а ще – це свято добра, любові, милосердя.

Великдень спонукає кожного з нас ще раз замислитися над духовними та моральними цінностями, втілити свої думки та відчуття в добрі щирі справи, розділити радість із тими, хто знаходиться в складній життєвій ситуації.

Христос прийшов у світ, щоб зробити його більш щирим, кращим, добрим. Тому у Великодні дні ми всі потребуємо найбільше любові, прощення, молитви і добрих справ. Примножуючи добро наші душі наповнюються світлом.

За ініціативи профспілкового комітету проведена акція у колективі департаменту соцзахисту населення, завдяки якій вдалося зібрати понад 70 пасок, для привітання з Великоднем осіб з інвалідністю та похилого віку.

Разом із святковою випічкою директор департаменту Тетяна Масік та перший заступник директора департаменту Світлана Маринченко передали відвідувачам та колективу реабілітаційної установи для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень – Центр «Сприяння» громадської організації «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Феліцитас», а також Сумської міської організації ветеранів України, привітання від колективу департаменту.

Бажаємо всім, хто у ці дні проявив милосердя до людей, які потребують особливої уваги та піклування, міцного здоров’я, щастя, достатку, душевного спокою і мирного неба!