м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Соціальна підтримка фізичних осіб-підприємців, які мають дітей віком до 10-и років, на період карантину

Урядом країни 22 квітня прийнято рішення про виплату допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до 1 і 2 групи платників єдиного податку. Така допомога буде призначатися на період карантину та на один місяць після дати його відміни.

Допомога на дітей надається одному з батьків дитини, опікуну, на кожну дитину до досягнення нею 10-и річного віку (включно) з місяця звернення і виплачується щомісячно за повний місяць.

Розмір нового виду допомоги буде залежати від прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року:

для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн.;

для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 грн.

ВАЖЛИВО! Допомога не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги «муніципальна няня».

Документи можна направити шляхом поштового відправлення на адресу департаменту (40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35) або залишити в спеціальній скриньці, яка розташована при вході до адмінбудівлі департаменту (вул. Харківська, буд. 35):

заяву на призначення одного з батьків, опікуна

копію свідоцтва про народження дитини віком до 10-и років;

довідку з Пенсійного фонду України про сплату Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне  страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

копію рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Також документи можна буде подати в електронній формі з накладенням кваліфікованого електронного підпису після запровадження відповідної опції на сайті Міністерства соціальної політики України. Про відповідні технічні можливості буде проінформовано мешканців міської ОТГ додатково.

         Телефон для консультацій 788-888 (багатоканальний).