м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Сьогодні вшанували пам’ять загиблого офіцера Івана Волкова

У перший день весни сумний привід зібрав близьких Івана Волкова на Засумському кладовищі в Сумах. Цього дня віддати шану загиблому офіцеру до могили прийшли представники департаменту соціального захисту населення, Центру учасників бойових дій та міської влади.

Рідні Івана Волкова з теплотою та сумом згадували, якою світлою та завжди усміхненою людиною був їх син та брат. Директор Центру учасників бойових дій Олександр Мордванюк вручив братові, Олексію Волкову, оберіг «Батьківське серце» для сина загиблого – Іллі.

Присутні поклали до могили квіти та вшанували пам’ять Івана Волкова хвилиною мовчання.

Іван Володимирович Волков – командир взводу роти патрульної служби міліції особливого призначення «Суми» Головного управління МВС України в Сумській області, капітан міліції.

Іван Волков народився 11 липня 1973 року в місті Суми. Закінчив Сумську школу №2. Ще навчаючись у школі, відвідував заняття клубу «Абалаківець», уперто тренувався, і в команді альпіністів здійснив кілька сходжень, у тому числі й на Памір. 16 років служив у пожежній охороні. Був капітаном Сумської команди з пожежно-прикладного спорту, неодноразово був переможцем на чемпіонатах України. Був тренером. Команда під його керівництвом досягла високих результатів, а спортсмени отримали звання майстрів спорту. Іван Волков був капітаном збірної Сумщини з пожежно-прикладного спорту.

З травня 2014 року служив у органах внутрішніх справ. Був командиром 3-го взводу батальйону (потім – роти) патрульної служби міліції особливого призначення «Суми» Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області. Протягом 2014-2015 років тричі виїжджав у відрядження в зону антитерористичної операції на схід України.

З лютого 2015 року четвертий раз ніс службу в зоні антитерористичної операції на сході України. У складі зведеного загону було понад 40 дільничних, оперативників, слідчих, представників інших міліцейських служб різного віку й різних звань. Їх завдання було нести охорону комбікормового заводу біля м Слов’янськ. Підприємство не працювало, і потрібно було зберегти обладнання від мародерів.

У ніч з 28 лютого на 1 березня 2015 року на блок-пості в районі Слов’янська Іван Волков отримав два вогнепальні поранення в живіт. Пораненого офіцера доправили до лікарні Слов’янська. Лікарі боролися за його життя, проте їх зусилля виявилися марними. 1 березня 2015 року, після чотиригодинної операції, офіцер помер від отриманих поранень. 4 березня 2015 року похований на Засумському кладовищі міста Суми.

Вічна памя’ть!