м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Сьогодні в департаменті проведені чергові засідання міських комісій

Сьогодні в департаменті проведені чергові засідання міських комісій, які розглядали питання призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та питання призначення житлової субсидії та надання пільг.

Так, комісією по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам виносились питання по 44 справам. Одностайним рішенням членів комісії 36-ти громадянам було призначено адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг та 8 ішші види соціальних допомог.

На комісії з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика, було розглянуто подання по 68 справам.
Рішенням даної комісії 58 домогосподарствам призначено житлову субсидію, та лише 1 відмовлено.
Крім того, по 9 справам прийнято рішення про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформацію про фактичне місце проживання пільговика.