м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Сьогодні сьома річниця загибелі захисника України Юрія Вєтрова

Під час артобстрілу позицій українських солдатів біля смт. Ольховатка, що в Донецької області, 15 листопада 2014 року загинув старший сержант Юрій Олександрович Вєтров.

Народився Юрій Вєтров 28 листопада 1975 року в місті Суми, закінчив Сумський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 19 імені М.С. Нестеровського. Юрій був дуже веселий, добрий, до нього всі тягнулися, людям подобалося знаходиться в його товаристві. За яку б справу він не брався – все доводив до кінця, був дуже послідовним, наполегливим. Найулюбленішим видом відпочинку для Юри була риболовля. Любив поплавати, наловити раків.

Коли прийшов його час – не ухилявся і з честю проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України. Тому, оримавши у вересні 2014 року повістку, відразу попрямував до військкомату. Після підготовки в навчальному центрі «Десна» колишній спецназівець потрапив на Донеччину. Там він служив у лавах батальйону територіальної оборони «Волинь». За весь час служби Вєтрова жодного разу не відпустили додому хоча б на кілька днів, але він не скаржився і продовжував віддано нести службу.

Почесті у пам’ять захисника Юрія Вєтрова відбудуться о 12 годині 15 листопада на Алеї Почесних громадян Центрального кладовища.

Війна прийшла, без суму, без жалю

Постукалася кожної оселі.

Неоголошена, гібридна. У броню

Вдягла. І воїни постали, наче скелі.

Був серед них наш мужній випускник

Колись Юрко, а Юрій Вєтров нині.

Він не злякався, не сховавсь, не втік –

Віддав життя заради України.

І зараз ми пишаємося ним,

Відзначеним і орденом, і Раєм.

Шкода, що Він загинув молодим,

Але герої зовсім не вмирають.

(Гой О.В., бібліотекар Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №19)