м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Сьогодні представники департаменту вітали ветеранів – учасників бойових дій

Традиційно 8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Цього дня 1945 року Німеччина оголосила про свою капітуляцію в Другій світовій війні.

9 травня Україна відзначає День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день залишається символом гордості за величний подвиг захисників і визволителів, які відстояли свободу нашої Батьківщини й не втратили своє невичерпне джерело патріотизму.

У ці дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося живим та складаємо глибоку шану загиблим, ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.

Сьогодні в Сумській міській територіальній громаді проживає 38 ветеранів війни – безпосередніх учасників бойових дій під час Другої світової війни. Та, на жаль, із плином років їх залишається все менше. І настане час, коли останній солдат Великої Вітчизняної залишить нас, а разом із ним у спогади відійде ціле покоління. Тим більшу повагу й любов ми маємо віддавати нашим дорогим ветеранам.

Напередодні цього світлого свята директор департаменту соціального захисту населення Тетяна Масік разом з колегами завітали до обійсть ветеранів, безпосередніх учасників бойових дій. Привітали ветеранів зі святом – подарували їм від міської влади теплі затишні пледи та квіти, подякували за можливість жити, за мирне небо і новий день. Це були зворушливі зустрічі! Ветерани щиро, до сліз, раділи, що про них пам’ятають, турбуються, в їх очах горів вогник життя.

Крім того, до Дня Перемоги учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Другої світової війни, отримали матеріальну допомогу в розмірі 1 000 гривень в рамках міської програми «Милосердя».

Ми у вічному боргу перед ними, за обірвану війною юність, за мужність, силу духу, самопожертву, які вони виявили в боях за рідну землю.

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної, бажаємо міцного здоров’я, довголіття, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя. А нинішнім захисникам Батьківщини – незламного духу і відданості своїй державі.