м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Сьогодні департаментом організовані онлайн-засідання двох міських комісій

Сьогодні департаментом організовані онлайн-засідання двох міських комісій, головою яких є заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віра МОТРЕЧКО.

На засіданні комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 29 справ. У результаті ухвалені рішення про призначення щомісячної адресної допомоги 24 внутрішньо переміщеним особам, інших видів державної соціальної допомоги – 4 особам та допомоги по безробіттю – одній особі.

До відома, засідання цієї комісії проводяться раз на тиждень, цього року на 4-х засідання опрацювали питання по 121 справі.

Крім того, маємо важливу інформацію для внутрішньо переміщених осіб, які отримують адресну допомогу на проживання: 675 родинам автоматично продовжено виплати по 30.04.2022, на час встановлення карантину.

Під час роботи комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (попали безвісті), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, прийнято рішення про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення особі з інвалідністю внаслідок війни 2 групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, та визначено її розмір – 1,3 млн. гривень.

Наразі в департаменті соцзахисту є потреба в виплаті грошової компенсації 24 особам за належні жилі приміщення:

– на 12,7 млн. гривень 9 членам сімей загиблих (померлих) захисників України та особам з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи з числа захисників України

– на 9,8 млн. гривень 7 особам з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи з числа учасників бойових дій на території інших держав

– на 11 млн. гривень 8 учасникам бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб.