м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Сьогодні, 08 грудня, покладання квітів на честь захисника держави – Едуарда Рощенка

8 грудня о 9 год. на Алеї Почесних громадян Центрального кладовища м. Суми проходитимуть заходи із вшанування загиблого захисника України Едуарда Рощенка.

Народився Едуард Рощенко 18 лютого 1963 року в місті Суми.  Після закінчення Сумської загальноосвітньої школи № 4 вступив до Пензенського вищого артилерійського інженерного ордена Червоної Зірки училища імені Головного маршала артилерії Н.Н. Воронова, яке успішно закінчив у 1985 році.

Проходив військову службу на різних посадах, а у 1990 році звільнився у запас. Спробував себе в різних сферах: слідчим у міліції, менеджером зовнішньо регіонального розвитку.

Едуард Олександрович завжди був патріотом. Із початком Революції Гідності  він не міг спокійно залишитися вдома, тому пішов до військкомату, відновився в званні та проходив службу у 54-ій окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України.

Із 2014 року приймав участь в антитерористичній операції на сході України. Влітку 2015 року отримав поранення, а після одужання повернувся на військову службу. 8 грудня 2015 року помер від зупинки серця в районі міста Артемівськ (нині – Бахмут) Донецької області.