м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Ситуація у сфері соціального захисту в Сумській міській ОТГ за тиждень: із звіту на апаратній нараді міського голови

24 лютого під час апаратної наради при міському голові директором департаменту соціального захисту населення Тетяною Масік проінформовано про підсумки роботи на минулому тижні:

  • Проведено виплату усіх видів державної соціальної допомоги за поточний місяць по додаткових відомостях 587 одержувачам на 2,7 млн гривень.
  • Внутрішньо переміщеним особам (875 чоловік) перераховано щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, за лютий на загальну суму 1,2 млн гривень.
  • КП «Електроавтотранс» за рахунок коштів бюджету Сумської міської ОТГ відшкодовано витрати за пільгове перевезення окремих категорій громадян в сумі 2,9 млн гривень.
  • Профінансовано шість вищих навчальних закладів для проведення виплати 708 студентам соціальної стипендії за лютий на суму 1,2 млн гривень.
  • Для розгляду на засіданні комісії з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика, підготовлено подання по 97 справах одержувачів житлової субсидії, які претендують на її отримання не враховуючи загальні вимоги порядку надання субсидії. В результаті роботи комісією прийнято позитивне рішення щодо надання субсидії 66 заявникам. До того ж, по 28 домогосподарствах припинено надання житлової субсидії у зв’язку із виявленими змінами в складі членів домогосподарства або пов’язані із зміною місця реєстрації. Також прийнято рішення про призначення державної соціальної допомоги двом малозабезпеченим сім’ям з урахуванням виняткових обставин, які склалися в родинах, та про надання пільг при оплаті за житлово-комунальні послуги двом учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції за місцем їх фактичного проживання, а не за місцем реєстрації.
  • Для розгляду на засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам підготовлено пакети документів та подання щодо призначення щомісячної адресної допомоги на проживання та інших видів соціальних допомог 27 внутрішньо переміщеним особам, з них по 26 справах прийнято позитивне рішення щодо надання відповідних виплат.