м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Щодо посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї
Під час дії в Україні воєнного стану заява про продовження строку дії посвідчення батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї подається в довільній формі. Заяву може подати один із батьків до департаменту соціального захисту населення.
Для продовження строку дії посвідчення заявник пред’являє:
  • документ, що посвідчує особу;
  • свідоцтво про народження дитини або е-свідоцтво про народження, або довідку із закладу освіти – у разі народження дитини або навчання особи віком від 18 до 23 років за денною формою навчання за межами України;
  • довідки про підтвердження зарахування до закладу освіти або про переведення на наступний курс навчання в межах відповідної програми підготовки (інформація підтверджується заявником кожного семестру до закінчення закладу освіти, але не довше ніж до досягнення особою 23 років) – у разі навчання дитини за денною формою навчання у закладі загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти.
Реквізити документів, пред’явлених заявником для продовження строку дії посвідчення, зазначаються в заяві.
До заяви додаються:
  • оригінали посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, строк дії яких підлягає продовженню;
  • фотокартка розміром 30×40 міліметрів.
Після припинення/скасування воєнного стану на території України заявник з метою підтвердження відомостей щодо навчання його дитини, зазначених у заяві, протягом місяця подає департаменту довідку про підтвердження зарахування до закладу освіти або про переведення на наступний курс навчання в межах відповідної програми підготовки.
У разі виявлення факту подання недостовірної інформації заявником строк дії посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї може бути не продовжено або може бути скасовано статус батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.
Більш детальну інформацію можна отримати за багатоканальним телефоном 788-888.