м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Щодо комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг
Відповідно до Порядку подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, затвердженого ПКМУ від 23.09.2020 № 859 (зі змінами), для призначення компенсації уповноважений орган здійснює комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг.
Комплексне визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, здійснюється фахівцями уповноваженого органу разом із представниками закладу охорони здоров’я, надавачів соціальних послуг із залученням особи, яка потребує надання соціальних послуг, та/або її законного представника.
За результатами комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, уповноваженим органом готується висновок. 
Особа потребує надання соціальних послуг, якщо за результатами комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг, їй установлено IV чи V групу рухової активності.
ДОВІДКОВО: Всього в результаті проведеної роботи з 267 особами, які подали документи на визначення ступеню потреб, групи рухової активності, яка підтверджує потребу особи в соціальних послугах, встановлено у 251 особи (за тиждень ступень індивідуальних потреб визначено щодо 23 осіб).