м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Щирі вітання з професійним святом!

 

 

Усіх колег, які не лише за обов’язками служби, а й по велінню свого серця віддано працюють у соціальній сфері, з щирими намірами і приязним обличчям ідуть назустріч людським бідам і негараздам, увесь свій досвід і професіоналізм беззастережно кладуть на вівтар служіння інтересам кожного члена громади і рідної неньки-України, усім вам – наші дружні привітання й найліпші слова побажань. 

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери, цього року – це 7 листопада. Відзначення в нашій державі Дня працівників соціальної сфери є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Дозвольте у день вашого професійного свята висловити вам щирі слова вдячності за вашу нелегку та самовіддану працю. Міцного здоров’я вам, щастя,  радості, наснаги. Нехай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток! Нехай зігріває вас людська вдячність, надихає – визнання, а благополуччя в родинах дарує радість і впевненість!