м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Ще одному учаснику АТО (особі з інвалідністю 1 групи) призначено грошову компенсацію на житло

7 листопада під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Альони Дмітрєвскої відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

На засіданні відповідної комісії було розглянуто звернення від особи з інвалідністю внаслідок війни 1 групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719, одноголосно прийнято рішення про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення заявнику на суму 1,7 млн. грн.

При надходженні коштів з державного бюджету їх буде перераховано на особистий рахунок заявника, відкритий у відділенні АТ «Ощадбанк».

Після отримання коштів, особа протягом року матиме право придбати житло на території України.

Довідково: всього в цьому році було проведено 7 засідань такої комісії, на яких по 11 заявникам призначено грошові компенсації на житло на загальну суму 12,1 млн. грн.