м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади та дбає про розвиток і процвітання своєї території. Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан громади, за благополуччя їхніх жителів та надання їм якісних послуг.

Висловлюємо вдячність усім працівникам департаменту, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі та готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу. Саме ви представляєте інтереси громади, чим забезпечуєте право кожного бути почутим.

Щира повага та подяка працівникам, які тривалий час працюють у місцевому самоврядуванні, а це понад 20 років, – Тетяні Масік, Галині Давиденко, Ларисі Рожновій, Віктору Шилу, Наталії Шпакович, Наталі Лавринович, Олені Мухоїд, Олені Веретельник, Наталії Прокопенко, Євгенії Гузенко, Наталії Вороні, Тетяні Мачуліній, Катерині Біловоленко, Світлані Сумченко, Оксані Несторенко, Тетяні Ревенко, Любові Горошко, Ганні Охмат, Надії Самбур, Олені Скрипченко, Олені Олійник, Юлії Ральченко, Ларисі Слюсар, Світлані Пустоваловій. Ви віддали часточку своєї душі в становлення та розвиток місцевого самоврядування в місті, тож нехай ваш багатий досвід роботи стане зразком для молодого покоління. 

Бажаємо всім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров’я, достатку, добробуту, злагоди й миру. Нехай усі негаразди обходять стороною, а непохитна віра дасть сили і наснаги.

                                                                                                                                                                                                                             Профком департаменту