м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Шана та повага благодійникам!

У сучасному світі, на жаль, є різні прошарки населення, що потребують допомоги. Саме благодійна діяльність у багатьох випадках сприяє вирішувати проблеми нужденності. Указом Президента України у 2007 році було встановлено офіційне свято – День благодійництва, який відзначається в кожну другу неділю грудня й цього річ припадає на 12 грудня.

Безкорислива допомога кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності. Благодійництво часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє людям, що потрапили у біду чи скрутну ситуацію, долати негаразди, або хоча б не допускати розвитку ще більш згубних наслідків.

Метою запровадження Дня благодійництва є підтримка громадських ініціатив, відверте прагнення українського суспільства до принципів милосердя й гуманізму, активне сприяння розвитку благодійної діяльності, підтримка організацій та структур, що здійснюють цю діяльність в умовах нашого сучасного суспільства.

Комунальна установа «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» співпрацює з декількома організаціями та волонтерськими рухами навчальних закладів («Крок назустріч», «Милосердя»), «Християнським духовним центром», які по можливості надають допомогу продуктами харчування, медикаментами, тощо.

Яскравим прикладом благодійництва є  реалізація  проекту «Соціальний хліб», запровадженого ТОВ «Сумська паляниця», в рамках якого вже другий рік поспіль 300 нужденних мешканців нашої громади безкоштовно двічі на тиждень забезпечуються хлібобулочними виробами.

У День благодійництва нагадуємо: нехай кожен із нас спробує внести посильний вклад у будь-яку благородну справу, і тоді спільно ми неодмінно помітимо, що саме такими вчинками й досягаються порядок і загальне благополуччя, спокій і радість для всіх.