м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Санаторно-курортне лікування ветеранів війни

Департамент розпочав роботу із забезпечення за рахунок коштів державного бюджету безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів Міністерства соціальної політики України ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», а саме до санаторіїв:

– «Перемога» (м. Київ) для лікування захворювань серцево-судинної системи, нервової системи та органів дихання;

– «Батьківщина» (м. Трускавець) для лікування захворювань урологічного профілю та органів травлення;

– «Слава» (м. Миргород) для лікування захворювань органів травлення;

– «Салют» (м. Одеса) для лікування захворювань опорно-рухового апарату, нервової системи та органів дихання.

Нагадаємо щодо черговості надання путівок.

  • Особи з інвалідністю внаслідок війни та особи з інвалідністю з числа колишніх малолітніх (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язнів концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання в період Другої світової війни, забезпечуються путівками позачергово щороку.
  • Особи з інвалідністю внаслідок війни з числа осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Другої світової війни, забезпечуються путівками першочергово з числа позачерговиків.
  • Учасники бойових дій та особи з числа колишніх неповнолітніх (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язнів концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання в період Другої світової війни забезпечуються путівками не частіше ніж один раз на рік.
  • Учасники бойових дій у період Другої світової війни, яким виповнилося 85 років і більше, забезпечуються путівками позачергово щороку.
  • Учасники війни, особи, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та особи з числа колишніх в’язнів концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання в період Другої світової війни, дружини (чоловіки) померлих жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю, які не одружилися вдруге, забезпечуються путівками не частіше ніж один раз на два роки.

Путівки видаються відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, в порядку черговості.

Для того щоб перебувати на обліку необхідно звернутися до департаменту із заявою та документами: медичною довідкою закладу охорони здоров’я за формою № 070/о; копією посвідчення, яке підтверджує статус особи; копією паспорту; довідкою з місця роботи про те, що особа не отримувала путівку (для працюючих осіб).  

Заповнені заяви разом з необхідними документами надсилайте поштовим відправленням на адресу: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35, або залишайте у скриньці, яка знаходиться у фойє адміністративної будівлі департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Харківська, буд. 35.

Громадяни, які бажають особисто надати відповідні документи, можуть попередньо записатися на прийом за телефонами: 788-888, 787-122, 787-123. Звертаємо увагу на обов’язкове дотримання протиепідемічних заходів при зверненні до департаменту!