м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Роз’яснюємо про зміну порядку подачі документів для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг

У травні 2021 року Мінсоцполітики України затверджена форма Заяви про внесення відомостей до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, та надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Відтепер, для включення до ЄДАРПу, пільговик подає до департаменту:

  • заяву за формою, встановленою наказом Мінсоцполітики України від 27.05.2021 № 275ареєстровано в Міністерстві юстиції України 06 липня 2021 р.
    за № 883/36505) – Заява про внесення відомостей до ЄДАРП);
  • копії документів, що підтверджують право пільговика та членів його сім’ї на пільги (з пред’явленням оригіналів зазначених документів);
  • копію документа, що засвідчує реєстрацію особи у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (картка платника податків) або копію паспорта громадянина України / свідоцтва про народження (на вибір) із внесеними даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків або з відповідною відміткою у разі, коли особа через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків (з пред’явленням оригіналу документа);
  • будь-який офіційний документ, що підтверджує фактичне місце проживання (якщо пільга надаватиметься за незареєстрованим місцем проживання).

Слід зазначити, що зазначені документи подаються у разі оформлення пільги вперше або у разі зміни обставин, які впливають на надання пільг.

Звертаємо увагу, що форма «1-пільга» пільговиком не надається!

Довідкову інформацію можна отримати за багатоканальним номером: 788-888 та додатковими номерами: 787-135, 050-407-81-17.