м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Роз’яснюємо механізм отримання путівок для оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій

ПКМУ від 09.05.2023 № 462 затверджено порядок забезпечення оздоровленням та відпочинком за рахунок коштів державного бюджету дітей віком 7-18 років, які виховуються в малозабезпеченій сім’ї та належать до таких категорій як: дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування), дитина із багатодітної сім’ї.

Перевірити своє право на отримання коштів для оздоровлення можна в розділі «е-Оздоровлення» на сайті Державного реєстру майнових об’єктів за посиланням https://e-ozdorovlennya.ioc.gov.ua/mop/e-health.
 
При підтвердженні можливості отримання бюджетних коштів, необхідно буде звернутися до найближчого відділення АТ «ПриватБанк» та відкрити картку із спеціальним режимом використання. На карту будуть зараховані кошти у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для дітей віком від 6 до 18 років – 14 165 гривень. Зарахування коштів проводиться в наступному місяці після відкриття картки та в порядку черговості відкриття поточних рахунків. Після зарахування коштів отримувачу необхідно протягом 3-х місяців обрати один із закладів оздоровлення та відпочинку, які розташовані в карпатському регіоні України та які приєдналися до публічного договору з надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей.
 
Також на сайті Державного реєстру майнових об’єктів можна визначитись із закладом оздоровлення у розділі «Пошук закладу», а обравши заклад – подати заявку.
По прибутті дитини до закладу у визначену дату розрахунок за путівку здійснюється отриманою карткою ПриватБанку.
 
Роз’яснення з питань організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, можна отримати за телефоном 787-148, або ж звернувшись до Громадської приймальні департаменту (вул. Харківська, 35).