м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Роз’яснювальна робота з головами квартальних комітетів.

З метою надання роз’яснень жителям Сумської міської територіальної громади про порядок призначення житлової субсидії було проведено зустріч з головами квартальних комітетів.

Заступником директора департаменту-начальником управління надання державної соціальної допомоги Іриною Лагіренко надані роз’яснення про порядок та зміни в призначенні житлової субсидії з травня поточного року. Найбільш поширені питання, які цікавили присутніх, – це проведення автоматичного перерахунку субсидії на опалювальний сезон 2021-2022 років сім’ям, які отримували житлову субсидію в неопалювальному сезоні 2021 року.

Під час зустрічі було наголошено про необхідність подання нової заяви та декларації окремим категоріям сімей у разі, якщо вони не зверталися за призначенням житлової субсидії з травня 2021 року:

– внутрішньо переміщеним особам;

– орендарям;

– отримувачам субсидії на фактично проживаючих;

– громадянам, які отримували житлову субсидію  в безготівковій формі.

На всі питання, які виникали під час зустрічі, були надані ґрунтовні відповіді. Голови квартальних комітетів отримали буклети стосовно озвучених питань.

За додатковою консультацією з питань надання житлової субсидії жителі міста можуть звертатись за багатоканальним телефоном: 788-888, а також телефонами для консультацій 787-120, 787-122, 787-123, 050-407-81-99.