м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Робота «мобільного соціального офісу»

З метою проведення роз’яснювальної роботи з жителями віддалених районів міста з питань соціального захисту населення 20 вересня відбувся виїзд «мобільного соціального офісу». Спеціалістами структурних підрозділів з питань праці та соціального захисту населення, пенсійного забезпечення та соціального страхування проводився прийом громадян в приміщенні відділення ПАТ КБ «ПриватБанк» по вул. Героїв Крут, буд. 60.

З настанням холодів громадян у своїх зверненнях до спеціалістів більш за все цікавило питання, щодо оформлення житлової субсидії на опалювальний період. Також були звернення про призначення та перерахунок пенсій за віком, відшкодування вартості ліків та забезпечення технічними засобами реабілітації потерпілих на виробництві, надання послуг з реабілітаційного лікування застрахованим особам.
Всього з початку року вже проведено 9 таких виїздів, на яких прийнято 187 громадян і надано роз’яснення з різних соціальних питань. Це свідчить про ефективність і необхідність і надалі проводити роботу «мобільного соціального офісу».

Наступний виїзд «мобільного соціального офісу» заплановано на 11 жовтня 2019 року по вул. Петропавлівській, буд. 53 у приміщенні ПАТ «Державний ощадний банк України».