м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Робота комісії по розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб в умовах карантину триває!

Щочетверга в департаменті соціального захисту населення проводяться засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Так, 07 травня відбулось чергове засідання комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на якому розглянуто 10 справ.

Як результат, було ухвалено рішення про призначення 9 особам щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, та 1 особі – виплату допомоги по безробіттю. Всього з початку року проведено 17 засідань відповідної комісії, на яких розглянуто 509 справ.

В умовах запроваджених карантинних заходів робота дорадчого органу не припиняється і відбувається в режимі відеозв’язку – проведено 8 засідань, на яких опрацьовано 166 справ.

Слід зазначити, що під час карантину і обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, розгляд справ на комісії проводиться без складання актів обстеження, так як здійснення перевірки достовірності зазначеної в заяві інформації про фактичне місце проживання внутрішньо переміщеної особи та складання акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї призупинено.

Нагадуємо, що призначення грошової допомоги ВПО на наступний шестимісячний строк здійснюється у такому ж розмірі, в якому вона виплачується в поточний шестимісячний строк, та без подання відповідної заяви й документів.