м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Результати конкурсів громадських організацій, реалізація проектів яких буде фінансуватися за кошти громади

На початку 2023 року департаментом організовані та проведені конкурси  громадських організацій, реалізація проектів яких фінансується за кошти громади. Це один із напрямків роботи департаменту по залученню недержавних організацій до надання соціальних послуг особам з інвалідністю (за результатами визначення потреб  мешканців громади у соціальних послугах) та до здійснення заходів військово-патріотичного виховання.

6 та 7 лютого під головуванням першого заступника директора департаменту Світлани МАРИНЧЕНКО проведені засідання конкурсних комісій. У ході роботи підвели підсумки конкурсів із визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства та громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання та реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету громади у 2023 році, визначені переможці та прийняті рішення щодо надання фінансової підтримки.

Громадською організацією «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Феліцитас» була подана конкурсна пропозиція «Надання послуг денного догляду, соціальної реабілітації особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних, психічних та фізичних порушень».

Після проведеної оцінки конкурсної пропозиції на відповідність технічним вимогам, викладеним у оголошенні, членами конкурсної комісії прийнято рішення про допуск громадської організації до відкритого захисту конкурсної пропозиції в рамках другого етапу конкурсу.

За результатами індивідуальних оцінок членів конкурсної комісії, проект «Надання послуг денного догляду, соціальної реабілітації особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних, психічних та фізичних порушень» громадської організації «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Феліцитас» було внесено до рейтингу конкурсних пропозицій та визнано переможцем конкурсу.

Загальний обсяг коштів, передбачений в бюджеті Сумської міської територіальної громади, для надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю на виконання програм (проектів, заходів) у 2023 році складає 1 878,13 тис. гривень.

Для участі у конкурсі від громадських об’єднань ветеранів подано 2 конкурсні пропозиції: «Жива пам’ять поколінь – 2023» Сумської міської організації ветеранів України, «Московитів переможем! – ветеранів досвід нам поможе!» громадської організації «Ковпаківська районна організація ветеранів м. Суми».

Після проведеної відповідної процедури по допуску до відкритого захисту та враховуючи індивідуальні оцінки на другому етапі конкурсу проектів, комісією сформовано рейтинг конкурсних пропозицій із прохідним балом – 15, до якого через набраний низький середній бал не потрапив проект «Московитів переможем! – ветеранів досвід нам поможе!» громадської організації «Ковпаківська районна організація ветеранів м. Суми» (середній бал – 11).

Проект «Жива пам’ять поколінь – 2023» Сумської міської організації ветеранів України (середній бал – 25) включено до рейтингу конкурсних пропозицій та визнано переможцем.

За рішенням конкурсної комісії визначено обсяг коштів для надання фінансової підтримки з бюджету Сумської міської територіальної громади на виконання (реалізацію) проекту «Жива пам’ять поколінь – 2023» у сумі 99 985,00 гривень.