м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Реєстрація колективних договорів в умовах карантину

За загальними правилами реєстрація колективного договору або внесених змін та доповнень до нього відбувається шляхом подання до департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради супровідного листа до колективного договору та одного його примірника із додатками у вигляді:

  • оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками, або
  • оригіналу електронного документа з пов’язаними з ними кваліфікованими електронними підписами чи електронної копії оригіналу первинного документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

У зв’язку з введенням карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та тимчасовим припиненням особистого прийому громадян, паперові документи можна надіслати поштовим відправленням або залишити у скриньці на вході адміністративної будівлі департаменту соціального захисту населення за адресою вул. Харківська, буд. 35.

Колективні договори в електронному вигляді приймаються на електронну пошту dszn@smr.gov.ua.

Методичну допомогу щодо порядку укладання та реєстрації колективного договору можна отримати за тел. 787-146.

Повідомна реєстрація здійснюється шляхом внесення відповідного запису до реєстру територіальних угод та колективних договорів, змін і доповнень до них Сумської міської ОТГ на офіційному веб-сайті департаменту (https://dszn.smr.gov.ua/reyestr-teritorialnih-ugod-ta-kolektivnih-dogovoriv/).