м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Пункт незламності

На території Сумської міської територіальної громади триває розгортання «Пунктів Незламності» для реалізації проєкту української влади, який ініціювали у листопаді на фоні масових обстрілів енергетичної інфраструктури.

Головне призначення «Пунктів незламності» – стати острівцем безпеки, стабільності, тепла та єдності в разі аварійного тривалого відключення електроенергії (понад 24 години).

До облаштування «Пункту незламності» в адмінбудівлі по  вул. Харківська, 35 долучився Департамент соціального захисту населення та Служба у справах дітей Сумської міської ради

В даному «Пункті незламності» для відвідувачів будуть наявними:

  • дизельний генератор для забезпечення тепла, освітлення, живлення для мобільних пристроїв, підігріву води, лампи для освітлення;
  • місця для відпочинку дорослих та дітей: облаштований дитячий куточок, наявні теплі пледи;
  • аптечка, медичні маски, антисептики для рук, вологі серветки;
  • базове забезпечення для мам та дітей: дитячі пюре, суміші та підгузки, пелюшки;
  • гарячі напої: чай, кава, бульйони та локшини швидкого приготування;
  • смаколики: печиво, грінки, пряники, цукерки;
  • вода питна та технічна.

На пункті завжди буде присутній черговий, який надасть потрібну інформацію чи консультації. Також на пункті розміщені інформаційні матеріали зі списком найближчих пунктів незламності, екстрених служб та закладів, найближчих укриттів.

           Відповідний пункт є безкоштовним та, за потреби, цілодобовим місцем короткострокового перебування людей (ночівля не передбачена).

Також, рекомендуємо вже зараз ознайомитися та записати адреси найближчих Пунктів незламності на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії, на спеціальному сайті https://www.nezlamnist.gov.ua, де розміщено мапу таких пунктів по всій країні, в т. ч. по Сумській міській територіальній громаді, яка постійно оновлюється.