м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Психологічна допомога і реабілітація учасникам бойових дій

Департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради проводиться робота по організації психологічної реабілітації деяких категорій осіб – мешканців Сумської міської ОТГ. Зокрема, це стосується постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та інших осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Психологічна допомога і реабілітація надається вказаним вище категоріям із метою профілактики розвитку у них стресових розладів, конфліктів з оточуючими, зміцнення їх особистісного та соціального статусу. Будь-який учасник АТО, який має статус учасника бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення – може звернутися до департаменту соціального захисту населення із заявою про надання йому послуг із психологічної реабілітації.

У цьому році послуги з психологічної реабілітації надаватимуться двома суб’єктами: ДП «Південь-Курорт-Сервіс» (Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Сергіївка) та ТОВ «Санаторій «Токарі» (Сумська область, Лебединський район, с. Токарі).

Документи, які необхідно подати: заяву (роздрукувати можна за посиланням https://dszn.smr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/Blank-zayavi-dlya-otrimannya-poslugi-iz-psihologichnoyi-reabilitatsiyi-psihologichna-reabilitatsiya.pdf), копія паспорта, копія реєстраційного номера облікової картки платника податків, копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни та документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

У період дії карантину документи подаються на електронну адресу департаменту (у вигляді сканованої копії) – dszn@smr.gov.ua, через скриньку для прийому документів, яка знаходиться при вході до адміністративної будівлі департаменту по вулиці Харківська, буд. 35, або направляються поштовим відправленням на адресу департаменту: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35.

☎️788-888 – багатоканальний номер телефону, за яким можна отримати додаткову інформацію