м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведено зустріч з членами сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів

12 лютого, напередодні 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, проведена зустріч керівництва міста та департаменту із членами родин загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

У місті Суми проживає 1028 ветеранів війни з числа воїнів-інтернаціоналістів та членів сімей загиблих в Афганістані воїнів-інтернаціоналістів, а саме: 873 учасника бойових дій, 139 осіб з інвалідністю війни, 16 членів сімей загиблих.  На зустрічі були присутні 19 осіб – це члени сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів, учасники бойових дій.

Під час даного заходу учасники порушували здебільшого питання, які стосуються процедури надання пільг на житлово-комунальні послуги в умовах переходу на монетизацію, нарахування пенсії, медичного обслуговування, на які одразу фахівцями відповідних структур надавалися відповіді.

Під час зустрічі було нагороджено Почесними грамотами та подяками міського голови керівника міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Володимира Рикуна та членів організації – Олександра Лимаренка та Асю Ніколаєнко.

На завершення зустрічі представникам родин загиблих було вручено  символічні подарунки від Сумської міської ради та квіти.