м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведено засідання міського комітету доступності

Під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віри Мотречко 02 листопада 2021 року в онлайн режимі проведено чергове засідання міського комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

На засіданні представники відповідальних структурних підрозділів доповіли про стан забезпечення доступності громадського та приватного транспорту, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Сумської міської територіальної громади для осіб з інвалідністю всіх нозологій.

У ході засідання опрацьовані кількісні показники, результати проведеної роботи та заплановані заходи. Членами комітету обговорені актуальні питання щодо об’єктів першочергового обладнання засобами доступності, з урахуванням пропозицій представників громадських організацій, пріоритетні заходи із забезпечення безбар’єрного життєвого середовища для маломобільних мешканців Сумської міської територіальної громади для виконання у наступному бюджетному році.