м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведено засідання координаційної ради у справах ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю

27 вересня департаментом на базі комунальної установи «Сумський територіальний центр «Берегиня» було організовано і проведено чергове засідання координаційної ради у справах ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, на якому були присутні представники діючих і новостворених громадських організацій у справах осіб з інвалідністю та запрошені представники департаменту інфраструктури міста, відділу охорони здоров’я Сумської міської ради.

Під час засідання були окреслені найбільш соціально значимі питання пільгових категорій населення, проаналізовано заходи державних та місцевих програм щодо забезпечення соціальної підтримки мешканців міста.

Разом з тим обговорювалися питання щодо реалізації медичної реформи, надання послуг паліативного догляду в рамках лікувальних закладів міста, дотримання Державних будівельних норм України у частині забезпечення доступності вулично-шляхової мережі та житлового фонду при проведенні капітальних та поточних ремонтів.

Представників громадських організацій осіб з інвалідністю найбільше цікавили питання медичного супроводу людей з особливими потребами, стан доступності лікувальних закладів для зазначеної категорії осіб.

В ході засідання були сплановані спільні заходи структурних підрозділів Сумської міської ради та громадських організацій осіб з інвалідністю з приводу моніторингу доступності об’єктів шляхової мережі, де здійснювалися ремонтні роботи у 2019 році, обговорені пропозиції щодо проведення конференції за участі представників влади до Міжнародного Дня людей з інвалідністю.

Нагадаємо, що засідання координаційної ради проводиться щопівроку. Інформацію про чергове засідання буде розміщено на офіційному сайті Сумської міської ради. Тому, всі охочі можуть взяти у ньому участь.