м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведено засідання комісії

15 грудня 2022 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віри МОТРЕЧКО в оф-лайн режимі відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісті), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

В ході роботи комісії одноголосно прийнято рішення щодо перерахунку розміру компенсації за належні для отримання жилі приміщення у зв’язку із збільшенням вартості спорудження 1 кв.м житла до 18 286 гривень (було – 15 013 гривень) на загальну суму 9 млн. гривень.

Впродовж 2022 року кошти на виплату грошової компенсації з державного бюджету за належні для отримання жилі приміщення не надходили. Таким чином, залишається не профінансованою грошова компенсація 27 особам на загальну суму 50,5 млн. гривень: 4 чол. з числа членів сімей загиблих (померлих) захисників України та 7 осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи на 21 млн. гривень, 7 особам з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи з числа учасників бойових дій на території інших державна на 13 млн. гривень та 9 учасникам бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб на 16,5 млн. гривень.

Довідково: за рахунок коштів державного бюджету, спрямованих на виплату компенсації за належні для отримання жилі приміщення, що надходили у 2021 році, 1 особа  з числа внутрішньо переміщених осіб, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, придбала житло на загальну суму 1,3 млн. гривень.