м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведено засідання комісії з питання виплати грошової компенсації за жилі приміщення окремим категоріям громадян

14 травня в департаменті соціального захисту населення відбулося засідання Комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

В результаті проведеного засідання, Комісією одноголосно підтверджено розміри вже призначеної грошової компенсації для 8 осіб з інвалідністю з числа учасників бойових дій на території інших держав, рішення по яким приймалося ще в 2019 році. Загальна сума необхідних коштів для виплати грошової компенсації становить 9 млн. 816 тис. гривень.

В ході засідання було зазначено, що грошові компенсації будуть перераховані на особисті рахунки заявників, відкритих у відділеннях АТ «Ощадбанк», одразу після надходженні коштів з державного бюджету.

Після отримання коштів, заявники, як і раніше, протягом року матимуть право придбати житло на території України.

Крім того, під час засідання були розглянуті зміни до Урядової Постанови  щодо механізму забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, яка набула чинності 6 травня 2020 року.

Було відмічено, що відповідно до змін виплата грошової компенсації особам з інвалідністю внаслідок війни буде проводитися в порядку черговості включення до списку громадян, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень (раніше було в порядку черговості взяття на квартирний облік).

smartcapture
smartcapture