м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведено засідання комісії з питання виплати грошової компенсації за жилі приміщення окремим категоріям громадян

Онлайн-засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісті), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь у Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відбулося під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віри Мотречко.

Спеціалісти департаменту разом із членами комісії провели обстеження матеріально-побутових умов та підготувили для розгляду документи двох осіб пільгових категорій.

Члени комісії визначили розмір та одноголосно ухвалили рішення щодо призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення внутрішньо переміщеній особі, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення, та визнана учасником бойових дій.

Іншій заявниці відмовлено в зв’язку з наявністю у них права власності на нерухоме майно.

Грошова компенсація виплачується в порядку черговості взяття на квартирний облік та з урахуванням категорії отримувача грошової компенсації.

Після отримання коштів заявники протягом року матимуть право придбати житло на території України.

Довідково: в 2021 році проведено 3 засідання комісії, на яких розглянуто та призначено компенсацію 3 заявникам на суму 4,7 млн. грн., 3 заявникам відмовлено в призначені грошової компенсації. Також, у зв’язку зі збільшенням опосередкованої вартості спорудження житла в Сумській області, 18 особам, яким у 2018-2020 роках було призначено грошову компенсацію, проведено її перерахунок на загальну суму 21,2 млн. грн.