м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведено засідання комісії

23 березня 2023 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віри МОТРЕЧКО відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (попали безвісті), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

В ході роботи комісії одноголосно прийнято рішення щодо перерахунку розміру компенсації за належні для отримання жилі приміщення у зв’язку із збільшенням вартості спорудження 1 м² житла до 19 006 гривень (було – 18 286 гривень) 4 членам сімей загиблих (померлих) Захисників України та 7 особам з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи з числа Захисників України, 9 учасникам бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність та суверенітет України, на загальну суму 1,5 млн. гривень.

Впродовж 2022-2023 років кошти на виплату грошової компенсації з державного бюджету за належні для отримання жилі приміщення до департаменту не надходили.

Таким чином, залишається не профінансованою грошова компенсація 27 особам на загальну суму 52,5 млн. гривень, а саме: 11 особам з числа членів сімей загиблих (померлих) Захисників України та осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи на 21,8 млн. гривень, 7 особам з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи з числа учасників бойових дій на території інших державна на 13,5 млн. гривень та 9 учасникам бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб на 17,2 млн. гривень.