м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведено інформаційну зустріч щодо порядку оформлення субсидій

17 серпня 2021 року у ветеранській організації АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» проведено інформаційну зустріч із членами ради ветеранів стосовно необхідності переоформлення житлової субсидії з травня поточного року. 

Присутнім роз’яснили зміни, які відбулися в травні цього року. Відтак, сім’ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, на наступний термін її перепризначено автоматично без особистого звернення громадян, крім окремих категорій сімей, яким необхідно подати нові заяву та декларацію (внутрішньо переміщені особи, орендарі, отримувачі субсидії на фактично проживаючих та в безготівковій формі).

Особливу увагу під час зустрічі було приділено практичним прикладам, при яких домогосподарства не мають права на житлову субсидію (у зв’язку з невідповідністю доходів, матеріального стану, тощо). На всі питання, які виникали під час зустрічі, були надані ґрунтовні відповіді.

Головний спеціаліст відділу прийому громадян управління надання державної соціальної допомоги Ольга Радченко акцентувала увагу, що на час карантину департамент продовжує працювати в обмеженому режимі, прийом громадян здійснюється за попереднім записом та в разі нагальної необхідності особистого звернення.

Документи на призначення субсидії громадяни можуть залишити у скриньках, які розташовані на вході до адміністративної будівлі  (вул. Харківська, буд. 35), надіслати поштою чи подати в електронній формі через офіційний веб-портал Мінсоцполітики. Також, прийом громадян із питань призначення субсидії проводиться на віддалених робочих місцях (у ЦНАПі – щоденно; у Центрі учасників бойових дій – щопонеділка; в МЄІРЦ  – щосереди; на філії громадської приймальні по вулиці Охтирській, буд. 11 – у вівторок та четвер; у Великочернеччинському, Битицькому та Стецьківському старостинських округах – за графіком роботи).