м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведення роботи в напрямку забезпечення осіб з інвалідністю засобами реабілітації

Одним із важливих напрямків роботи департаменту соціального захисту населення – є забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації.

Не зважаючи на карантинні заходи, процес забезпечення осіб технічними засобами реабілітації не призупиняється. Спеціалістами управління у справах осіб з інвалідністю  та соціального обслуговування громадян продовжується робота з підприємствами, що виготовляють відповідні засоби та із особами з інвалідністю в дистанційній формі.

Забезпечення осіб з інвалідністю проводиться шляхом укладення двосторонніх та тристоронніх договорів між департаментом, підприємством, яке здійснює виготовлення засобів реабілітації та особою, що потребує технічний або інший засіб реабілітації. Слід зазначити, що особи зазначеної категорії мають можливість самостійно обирати підприємство, засіб якого бажають отримати.

На обліку з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації у департаменті перебуває 4 500 осіб.

За період карантину укладено договори на забезпечення 626 осіб 1 413 засобами реабілітації на загальну суму 3,1 млн. гривень.

До відому! З переліком підприємств, які здійснюють виготовлення засобів реабілітації та відповідають кваліфікаційним вимогам, моделями технічних засобів реабілітації, електронним каталогом таких засобів та програмою підбору крісел колісних можна ознайомитися на офіційному сайті департаменту (dszn@smr.gov.ua) за посиланнями (https://dszn.smr.gov.ua/zabezpechennya-tehnichnimi-ta-inshimi-zasobami-reabilitatsiyi/), а також скористатися  бланками заяв на забезпечення засобами реабілітації та зразкими їх заповнення.

На ВІДЕО – КОТЛЯР Алла Іванівна – заступник директора департаменту – начальник управління у справах осіб з інвалідністю та соціального обслуговування громадян

 

На ФОТО – спеціалісти управління у справах осіб з інвалідністю та соціального обслуговування громадян