м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведені засідання міських комісій: підсумки цього тижня

На цьому тижні, а саме 09 липня 2020 року, з урахуванням  заходів, пов’язаних із загальнонаціональним карантином, в режимі відеозв’язку міськими комісіями розглядалися питання соціального забезпечення мешканців Сумської міської ОТГ:

І. На засіданні комісії по розгляду заяв громадян з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 16 справ.

Як результат, прийнято рішення призначити:

– щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг – 12 особам;

– різні види державних соціальних допомог – 3 особам;

– допомогу по безробіттю – 1 особі.

У зв’язку з відсутністю за фактичним місцем проживання, яке вказувалося внутрішньо переміщеними особами в заявах та з інших причин, Комісією відмовлено 1 громадянину в призначенні адресної допомоги та 1 заяву залишено без розгляду.

З початку року проведено 25 засідань Комісії, на яких розглянуто 626 справ щодо призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг та інших видів державних соціальних виплат.

ІІ.  На засіданні комісії з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика, було розглянуто 4 справи.

В результаті розгляду, комісією прийнято рішення щодо:

– надання дозволу на призначення житлової субсидії 2 домогосподарствам внутрішньо переміщеним особам;

– включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформацію про фактичне місце проживання пільговика по 2 заявам.

– відновлення розгляду 21 подання про розгляд питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій.

ІІІ. На засіданні комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям Сумської міської об’єднаної територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, за результатами розгляду заяв прийнято рішення надати матеріальну допомогу 7 заявникам на суму 88 795 грн., а саме:

– 3 членам сімей загиблих (померлих) захисників України на суму 40 795 грн.;

– 2 захисникам України на суму 23 000 грн.;

– 2 членам сімей захисників України на суму 25 000 грн.

З початку року матеріальну допомогу отримали 33 особи з числа захисників України та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) захисників України на суму 289 584 гривень.