м. Суми, вул. Харкiвська, 35

788-888 (багатоканальний)

dszn@smr.gov.ua

Проведені конкурси з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства

Департамент соціального захисту населення Сумської міської ради проводить роботу по залученню недержавних організацій до надання соціальних послуг особам з інвалідністю (за результатами визначення потреб  мешканців громади у соціальних послугах) та до здійснення заходів військово-патріотичного виховання.

11-13 серпня конкурсною комісією поетапно опрацьовувалися документи та проведені конкурси, де були визначені програми (проекти, заходи), розроблені інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких буде надаватися фінансова підтримка з бюджету Сумської міської  територіальної громади у 2022 році.

Так, 11 серпня 2021 року проведені перші етапи конкурсів. Членами комісії розглянуто та оцінено на відповідність технічним вимогам єдиний поданий проект «Надання послуг денного догляду, соціальної реабілітації особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних, психічних та фізичних порушень» від громадської організації «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Феліцитас». Від громадських об’єднань ветеранів оцінювалися дві подані конкурсні пропозиції, а саме: Сумської міської організації ветеранів України (один проект) та громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Сумській області» (один проект).

За результатами проведеної оцінки конкурсних пропозицій на відповідність технічним вимогам, комісією прийнято рішення про подальшу участь громадських організацій у конкурсах.

13 серпня проведено другий та третій етапи конкурсу, під час яких представники інститутів громадянського суспільства відкрито захищали свої конкурсні пропозиції та ознайомлювали з перспективами розвитку організацій у 2022 році.

Так, громадська організація «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Феліцитас» ознайомила з напрямками роботи, направленими на допомогу мешканцям громади, що мають  інтелектуальні, психічні та фізичні вади розвитку та потребують денного догляду в рамках реабілітаційної установи та в умовах їх проживання.

Від ветеранських громадських організацій представлені проекти: «Жива пам’ять поколінь – 2022» (керівник проєкту  – Журбенко В.Д.), якиц направлений на військово-патріотичне виховання молоді громади через висвітлення подій Другої Світової Війни за допомогою патріотичної літератури, екскурсій до музею «Дзвони пам’яті», інформаційних заходів у школах, відзначення пам’ятних дат, ушанувань загиблих героїв та «Пам’ятаємо героїв» (керівник проекту  – Кукса О.В.),  основна мета якого – зміна у свідомості людей думок про учасників сучасної війни через заходи вшанування полеглих за Україну героїв та інформаційну роботу із школярами та серед дорослого населення.

Після проведеної в рамках третього етапу індивідуальної оцінки комісією сформовано рейтинг конкурсних пропозицій:

  • громадська організація «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Феліцитас» – 246 балів (ознайомитися з результатами – Рейтинг конкурсних пропозицій)
  • громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Сумській області» – 243 бали (ознайомитися з результатами – Рейтинг конкурсних пропозицій)
  • Сумська міська організація ветеранів України – 240 балів (ознайомитися з результатами – Рейтинг конкурсних пропозицій)